Just cool. Enjoy

UFO

10.01.2009 20:45

Na naší škole bylo 10.01.2009 12:03 viděno UFO. Ze spolehlivého zdroje jsme získali fotku a snímek z termovize.

 

Na snímku z termovize je patrné, že objekt do okolí nevylučuje příliš tepla.

Uvádíme záznam z měřidla gravitačních výkyvů v učebně chemie:

101010000000000000000110100000000000000000101000000000000

101000000000000000000000000000001010000000000000000000001

100000000010000000001100000000000000000000000000001110100

00000000011138492671536489AB98X71011311000000000000100000

000010000010111000011110000000000010000000000000110000001

Je dobře vidět, že objekt vytvořil opravdu velký výkyv.

 

Očití svědkové tvrdí, že objekt se vznášel nad školou, pak se spustil dolů a zvláštní silou k sobě přitáhl jakýsi předmět. Pak ihned odletěl. Celá návštěva trvala asi 30 sekund.

Po provedení šetření byl na střeše objeven tajemný modrý flek.

Vzorek z fleku byl poslán na rozbor. Na výsledky se stále čeká.

 

Zpět

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.