UFO
10.01.2009 20:45Na naší škole bylo 10.01.2009 12:03 viděno UFO. Ze spolehlivého zdroje jsme získali fotku a snímek z termovize.


Na snímku z termovize je patrné, že objekt do okolí nevylučuje příliš tepla.
Uvádíme záznam z měřidla gravitačních výkyvů v učebně chemie:
101010000000000000000110100000000000000000101000000000000
101000000000000000000000000000001010000000000000000000001
100000000010000000001100000000000000000000000000001110100
00000000011138492671536489AB98X71011311000000000000100000
000010000010111000011110000000000010000000000000110000001
Je dobře vidět, že objekt vytvořil opravdu velký výkyv.
Očití svědkové tvrdí, že objekt se vznášel nad školou, pak se spustil dolů a zvláštní silou k sobě přitáhl jakýsi předmět. Pak ihned odletěl. Celá návštěva trvala asi 30 sekund.
Po provedení šetření byl na střeše objeven tajemný modrý flek.

Vzorek z fleku byl poslán na rozbor. Na výsledky se stále čeká.
———
Zpět