Just cool. Enjoy

Diskusní téma: Diskuze

Datum
Vložil
Titulek

Chyba

Děcka, má te to tu pěkný, ale chtěla bych nahlásit chybu. V těch hláškách to máte blbě. Handrlová se nenarodila 18.2, ale 13.2. a byt vama, tak ty hlášky začnu sepisovat, protože já to dělám taky a naši pedagogové za to stojí !!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Chyba

Tak to po sobě Honza holt nepřečetl to se občas stane (znám z vlastní zkušenosti).

Datum
Vložil
Titulek

Re: Chyba

Tu chybu jsem opravil, dík za upozornění. A hlášky si sepisuju, nevím co řešíš...

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Chyba

no že bys mohl trochu přidat, ale fakt supr. Neříkám, že je to potřeba, neber to vážně.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Chyba

Na web hlášky moc neopisuji, protože je to hodně pracné a trvá to....

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Chyba

Ale ostatní se zasmějou, a potom, proč je sepisuješ? Já si myslím, že bys sem měl aspoň jednou za měsíc nějaký přidat. Co na to říkáš?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Chyba

Já to taky tak dělám. Tedy skoro. :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chyba

No já teda nevim ale ono by to chtělo dokončit nemyslíš?

Datum
Vložil
Titulek

Popkorne!

Mám pocit že mi tu něco chybí ale nevim nevim.
Už vim moje obrazky tys sundal moje obrázky! Lidi, vy s tim souhlasite? Já teda ne!!!!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Popkorne!

jaj.. byli dobrý ale davčo.. takhle se pořád vychvalovat?!

1 | 2 | 3 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.