Diskusní téma: Diskuze
| Datum | 13.01.2010 |
|---|---|
| Vložil | tercie |
| Titulek | Chyba |
Děcka, má te to tu pěkný, ale chtěla bych nahlásit chybu. V těch hláškách to máte blbě. Handrlová se nenarodila 18.2, ale 13.2. a byt vama, tak ty hlášky začnu sepisovat, protože já to dělám taky a naši pedagogové za to stojí !!!
———
| Datum | 13.01.2010 |
|---|---|
| Vložil | Dejv |
| Titulek | Re: Chyba |
Tak to po sobě Honza holt nepřečetl to se občas stane (znám z vlastní zkušenosti).
———
| Datum | 14.01.2010 |
|---|---|
| Vložil | Honza |
| Titulek | Re: Chyba |
Tu chybu jsem opravil, dík za upozornění. A hlášky si sepisuju, nevím co řešíš...
———
| Datum | 14.01.2010 |
|---|---|
| Vložil | tercie |
| Titulek | Re: Re: Chyba |
no že bys mohl trochu přidat, ale fakt supr. Neříkám, že je to potřeba, neber to vážně.
———
| Datum | 15.01.2010 |
|---|---|
| Vložil | Honza |
| Titulek | Re: Re: Re: Chyba |
Na web hlášky moc neopisuji, protože je to hodně pracné a trvá to....
———
| Datum | 15.01.2010 |
|---|---|
| Vložil | Dejv |
| Titulek | Re: Re: Re: Re: Chyba |
Ale ostatní se zasmějou, a potom, proč je sepisuješ? Já si myslím, že bys sem měl aspoň jednou za měsíc nějaký přidat. Co na to říkáš?
———
| Datum | 18.01.2010 |
|---|---|
| Vložil | Honza |
| Titulek | Re: Re: Re: Re: Re: Chyba |
Já to taky tak dělám. Tedy skoro. :-)
———
| Datum | 18.01.2010 |
|---|---|
| Vložil | Dejv |
| Titulek | Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chyba |
No já teda nevim ale ono by to chtělo dokončit nemyslíš?
———
| Datum | 23.11.2009 |
|---|---|
| Vložil | Dejv |
| Titulek | Popkorne! |
Mám pocit že mi tu něco chybí ale nevim nevim.
Už vim moje obrazky tys sundal moje obrázky! Lidi, vy s tim souhlasite? Já teda ne!!!!!
———
| Datum | 23.11.2009 |
|---|---|
| Vložil | mm... :D |
| Titulek | Re: Popkorne! |
jaj.. byli dobrý ale davčo.. takhle se pořád vychvalovat?!
